Stajyerlere Özel

Staja Giriş Sınavı Başvuru Sonrası İşlemler

     28.05.2020 - 15.06.2020 başvuruları için Ankara Üniversitesi tarafından Staja Giriş Sınavı düzenlenecektir. Odamıza ilk kez başvuru yapan adayların kontrol listesi başvurular tamamlandıktan sonra duyurulacak tarihte yayınlanacaktır. Lütfen başvuru tamamlandıktan sonra duyurulacak tarihi bekleyiniz. Liste yayınlandıktan sonra TC kimlik numaranızı girerek başvurunuzu kontrol edebilirsiniz. Kontrol listesi siteden kaldırıldıktan sonra gelen talepler kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.
- YAYINLANACAK LİSTE YANLIZCA İSTANBUL'DAN İLK KEZ BAŞVURU YAPAN ADAYLARI KAPSAYACAKTIR.
- Staja Giriş Sınavları 2020/2. Dönem sınavından başlamak üzere Ankara ve İstanbul illerinin yanı sıra İzmir ilinde de yapılacaktır.


ÖNEMLİ NOT:

-   İlk Kez Başvuru yapacak adayların Taahhütnameyi dikkatli okumaları gerekmektedir. TEOS sisteminde kayıtlı alanda mezun olduğunuz Üniversite adı ve bölümünüz bulunmuyorsa mutlaka staj@ismmmo.org.tr adresine e-posta göndererek diplomanızın uygun olup olmadığının onayını alınız. TEOS sisteminde olmamasına rağmen başka bir üniversite ya da bölüm seçmeniz halinde sorumluluk yalnızca size ait olup, sınava katılmış olsanız dahi sınavınız geçersiz sayılacaktır.

-   İlk Kez Başvuru yapacak adayların Adli Sicil Belgelerinde ARŞİV kaydı bulunuyorsa mutlaka MAHKEME KARARINI staj@ismmmo.org.tr adresine göndererek uygun olup olmadığının onayını alınız. Aksi halde sınavda başarılı olmuş olsanız dahi katılmış olduğunuz sınavınız geçersiz sayılacaktır.

 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.