Stajyerlere Özel

Ağustos 2016 Zorunlu Eğitim Duyurusu

20.07.2016

 

Değerli Stajyer Adayımız,                                                                                     

11 Haziran 2016 tarihinde düzenlenen Staja Giriş Sınavında başarılı olan adaylarımız için, 16-17-18 Ağustos 2016 tarihlerinde 16:00-18:30 saatleri arasında "Bir Günlük Zorunlu Eğitim" düzenlenecektir. Adaylar sadece bir gün eğitime katılacaklardır. Eğitimimiz adı üzerinde zorunludur. Askere giden veya Doğum izninde olan adaylardan eğitime katılamayacak adaylarımız mücbir sebepleri sona erdikten sonra düzenlenecek eğitime katılabilirler. Askere gidecek erkek adayların gitmeden önce, sınav kazandı belgesi ve sevk evrakının bir fotokopisini, Doğum izninde bulunan adayların iş göremezlik belgesini Odamıza teslim etmesi yeterlidir.

Daha önceki dönemlerde sınavı kazanıp eğitime katılamayan adaylar, yukarıdaki eğitim tarihlerinden herhangi birine gelip hazirun listesine isimlerini ekleterek katılabilirler,

Saygılarımızla,
Staj Birimi

Hangi gün zorunlu eğitime katılacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.