TESMER

İşletmelerde Finansal Yönetim Eğitimlerimiz

Değerli meslektaşlarım,

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak, geçmişten bugüne mesleğin içinden gelen deneyimli ve uygulayıcı eğitmenlerimizle köklü birikimimiz ve vizyoner bakışımızla eğitimlerimize devam ediyoruz.

Üyelerimizin mesleki faaliyetlerini gerçekleştirmelerinde, yeni faaliyet olanakları açacağına inandığımız "İşletmelerde Finansal Yönetim" eğitimlerimizin tüm meslektaşlarımıza büyük faydalar sağlayacağına inanmaktayız. Amacımız meslek mensuplarımıza muhasebe, denetim ve klasik danışmanlık işlerinin yanı sıra küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm şirketlerin finans danışmanı ve/veya finans yöneticisi olmaları yolunda yetkinlik sağlamaktır.

İSMMMO olarak kurulduğumuzdan itibaren meslektaşımızın "eğitmenlerle eğitim" projelerimiz kapsamında hep yanında olduk, bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz.

Büyük titizlik ve emek ile hazırlanan "İşletmelerde Finansal Yönetim" eğitim projemizin mesleğimizin ve meslektaşımızın değişim ve gelişimine fayda sağlamasını diler, tüm meslektaşlarımı bu eğitimlerimize davet etmekten mutluluk duyarım.

Saygılarımla,

Erol Demirel
BaşkanEğitim broşürümüze erişmek için burayı tıklayın.

Kayıt yaptırmak için burayı tıklayın. (Açılan sayfada giriş yaptıktan sonra kayıt yapabilirsiniz.)

e-Türmob teknik kılavuzuna erişmek için burayı tıklayın.


 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.